Kokasauna 5, Laagri
76406 Harjumaa

TEENUSED

Teostame liiva- ja soodapritsitöid, kõrgsurvepesu ning värvimistöid. Vastavalt töö spetsiifikale aitame kliendil valida õige lahenduse. Mõningatel juhtudel võib osutuda vajalikuks erinevaid meetodeid kombineerida. Suurema osa töödest teostame statsionaarselt oma töökojas, ent oleme vajadusel mobiilsed ning tuleme kliendi juurde ise kohale.

LIIVAPRITS

Liivapritsimine on tänu liiva kõrgele abrassiivsusele tihti otstarbekaimaks lahenduseks metallide ja teiste tugevate pindade puhastamisel värvist, roostest, lakist või muust mustusest. Liivapritsitöid teostatakse peamiselt renoveerimistööde käigus erinevate värvitavate pindade puhastamiseks ning nakke parandamiseks.

SOODAPRITS

Soodapritsimine on samuti levinud meetod pindade puhastamiseks värvist, roostest, lakist või muust mustusest. Soodapritsi tehnoloogia võimaldab pindasid puhastada märkimisväärselt õrnemalt kui liivapritsimine, mistõttu on soodapritsimine sobilikum meetod just õrnema alusmaterjaliga objektide puhastamiseks.

KUUMAVEE KÕRGSURVEPESU

Teostame kuumavee kõrgsurvepesu, mis tagab parima võimaliku tulemuse ning on efektiivsem kui laiemalt levinud külmavee kõrgsurvepesu. Selline meetod on tavaliselt parim lahendus kõikvõimalike kivipindade (seinad, müürid, aiapostid), aga ka õlide ja määrete eemaldamiseks. Ka juhul, kui need ained on kinni kuivanud.

VÄRVIMISTÖÖD

Teostame ka erinevaid värvimistöid vastavalt kliendi soovidele.

IDEEST TEOSTUSENI

Võtke meiega ühendust ning leiame lahendused ka muudele kaasnevatele küsimustele. Meie spetsialistid omavad laialdasi kogemusi mehaanika- ning metallitööde valdkonnas ning omal jõul või koostöös pikaajaliste partneritega leiame kliendi soovidele alati lahenduse!